rajstopy allegro
rajstopy allegro

KLAUZULE PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA BEZ LOGOWANIA

 

[ ]* Oświadczam, iż zapoznałam/em się z Regulaminem Sklepu internetowego www.rajdlanog.pl i go akceptuję.

[ ] Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesyłanie przez Administratora na podany w Formularzu zamówienia adres e-mail wiadomości zawierających informacje dotyczące Sklepu.

 

„Zamawiam z obowiązkiem zapłaty”

 

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 833 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie jest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-424), Al. Prymasa Tysiąclecia 60/62, adres e-mail do kontaktu: sklep@rajdlanog.pl, NIP: 5272755637. Dane osobowe będą przetwarzane w celach zawarcia i wykonywania Umowy sprzedaży na warunkach opisanych w Regulaminie, wysyłki newsletter’a, marketingowych, w tym wysyłania informacji handlowej drogą elektroniczną, kontaktowych, reklamacyjnych i archiwzacyjnych.

Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, jak również w przypadku takiego żądania lub zgody oraz podmiotom świadczącym profesjonalne usługi dostawy towarów..

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

 

* Należy zaznaczyć klauzule, na które Klient niebędący Użytkownikiem wyraża zgodę.

UWAGA! Słowa pisanej z dużej litery mają znaczenie zdefiniowane w Regulaminie.

 

Płatności za zamówione Towary można dokonać w następujący sposób:

  • płatność przelewem tradycyjnym na konto rachunku bankowego Sprzedawcy: Raj Dla Nóg Sp.z o.o  73 1140 2004 0000 3302 7602 3169 , w tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru zamówienia;
  • płatność przy odbiorze za tzw. pobraniem;
  • płatność poprzez serwis www.dotpay.pl;
  • płatność przekazem pocztowym.

 

W razie zaistnienia potrzeby kontaktu należy posłużyć się adresem e-mail: sklep@rajdlanog.pl.